NAŠE POSLANIE A VÍZIA

V štúdiu stoličiek a nábytku Marouk, s.r.o. ponúkame komplexné služby v oblasti sedenia a vybavenia jedální a kancelárií nábytkom už od roku 2009. Pomáhame našim klientom odborným poradenstvom pri výbere sedacieho nábytku do ich priestoru s ohľadom na vzhľad a zdravotné hľadisko.

V našom showroome si môžete vyskúšať viac ako 200 stoličiek všetkého druhu. Vyberiete si čalúnenie alebo farbenie dreva zo vzorníkov. Každý materiál vidíte v reálnych farbách a môžete si vyskúšať jeho štruktúru. Náš špeciálne preškolený a skúsený personál vám pomôže s výberom a konfiguráciou stoličky. Ďalej tu nájdete vzorníkový kancelársky nábytok, ako sú stoly a skrine. Samozrejmosťou sú vzorníky farebných dekorov a obrazové katalógy. Aj pri výbere kancelárskeho nábytku vám poradia naši špecialisti.

Vysoká kvalita, ktorú v štúdiu stoličiek a nábytku Marouk poskytujeme, je dôsledkom stabilného zázemia, dlhoročnej praxe a profesionálneho prístupu. Neustálym vzdelávaním zamestnancov, sledovaním trendov na medzinárodných výstavách v Nemecku a Taliansku, prinášame aktuálne štýly a moderné trendy do našej predajne.

Spokojní zákazníci, ktorí sa k nám vracajú, sú pre nás tou najlepšou odmenou a dobrou vizitkou. Napr. Nitto Denko, Skypicker, Vinospol, Ferona, JumpPark, Phoenix, Clever Maps, Mendelova univerzita atď.

Súčasne prevádzkujeme internetový obchod kupkresla.sk, ktorého hlavné prednosti sú široký sortiment, výhodné ceny, jednoduché vrátenie a rýchle doručenie tovaru. V jeho ponuke nájdete predovšetkým zahraničné výrobky, ktoré vynikajú skvelým pomerom cena / dielnenské spracovanie.

ČO PONÚKAME

  • Odborné poradenstvo pri výbere stoličiek a nábytku
  • Možnosť návrhu kancelárie vrátane vizualizácie
  • Záručný a pozáručný servis
  • Predaj náhradných dielov k tovaru z našej ponuky

VÝROBCI

Do našej ponuky zaradzujeme produkty overených a kvalitných výrobcov, predovšetkým českych, talianskych alebo nemeckých. Hľadáme pre našich zákazníkov pekné, dizajnové a moderné stoličky, ktoré uspokoja našich zákazníkov pohľadom, kvalitou i cenou.

Nájdete u nás stoličky napríklad týchto výrobcov:

LD seating, RIM, Alba, Antares, Form design, TON, UP-ON, Prowork, Stima, Office Pro, Bestuhl atď.

Kancelársky nábytok je u nás zastúpený týmito značkami:

HOBIS, Exner, Mias a zakázkovou výrobou podľa priania zákazníka.