Staňte sa členmi vernostného programu Marouk club na e-shope KupKresla.sk a získajte množstvo skvelých benefitov. Ako na to? Stačí sa iba registrovať. To je všetko. Za každý nákup vás odmeníme. Ale čakajú na vás aj ďalšie výhody, na ktoré neregistrovaní užívatelia nedosiahnu!

 

Zľavy na budúce nákupy

Z každého nákupu na e-shope KupKresla.sk získate automaticky 2% v podobe vernostných bodov. Jeden bod sa rovná 0,041 €. Body môžete uplatniť pri následnom nákupe, čím si zlacníte tovar. Platnosť bodov je 90 dní.

Body za hodnotené produkty

Nakúpili ste a chcete sa s ostatnými užívateľmi podeliť o skúsenosti s výrobkom? Smelo do toho. Navyše vás za snahu odmeníme. Za každú recenziu vám pripíšeme 100 vernostných bodov, 50 bodov potom za hodnotenie produktu hviezdami.

 

Mimoriadne akcie

Špeciálne zľavy, darčekové predmety, súťaže o hodnotné ceny, bonusové body za vernosť alebo vouchery na nákup. Len registrovaní užívatelia sa môžu tešiť na skvelé benefity, na ktoré ostatní nakupujúci nedosiahnu.

 

Evidencia nákupov

Pokiaľ sa registrujete a stanete sa členmi vernostného programu, budeme mať dokonalý prehľad o svojich nákupoch. V zákazníckom účte nájdete prehľadnú históriu objednávok, do budúcnosti navyše aj doklady k jednotlivým nákupom, takže odpadá ich skladovanie v prípade reklamácie.

 

Pohodlnejšie nakupovanie

Vypĺňanie osobných údajov môže byť niekedy úmorné a časovo náročné. Ako registrovaní užívatelia budete mať výhodu: už nikdy ich nebudete musieť vyplňovať, pretože zostanú raz a navždy uložené v našom systéme.

 

Stráženie skladových zásob

Vypredal sa produkt, ktorý vám padol oká? Vložte si ho vo svojom profile do obľúbených položiek a akonáhle ho opäť naskladníme, dáme vám vedieť. Po prihlásení k svojmu účtu navyše okamžite uvidíte dostupnosť.